Állásajánlat

Állásajánlat, alvállalkozóként is!

Fejlődő kert és parképítő, generálkivitelező cég alvállalkozói munka lehetőséget kínál a következő munkakörökben.

Kezdés holnap!
Feltételek: Budapesti, vagy ehhez közeli állandó lakás.
Szakmunkás végzettség.
Önállóan, személyesen tudja elvégezni munkát, alvállalkozásban. Szakirányú végzettséggel, saját autóval, gyakorlattal, jogosítvánnyal, szerszámokkal rendelkezzen. Szükséges a kert és parképítés területén szerzett sokrétű tapasztalat, önálló munkavégzés, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, szakmai elhivatottság.

A munkavégzés helye: Budapest és környéke.

Alvállalkozásban!

  • Park és kerttervezés
  • Kertépítés
  • Tó és pataképítés
  • Öntözőrendszer telepítő
  • Kertész
  • Burkoló
  • Kőműves
  • Asztalos
  • Lakatos

Szakterületeken munkatársat keresünk.

Elvárások:

  • Kertészeti szakmunkás
  • Kert és parktervező felsőfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörökben szerzett munkatapasztalat
  • Önállóság, kitartás
  • Fegyelmezett, kreatív, igényes munkavégzés
  • Igényes megjelenés
  • Mértékletesség, rugalmasság
  • Jó szakmai kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Számlaképesség / alvállalkozóknak
  • Microsoft Word – alapszinten
  • Microsoft Excel – alapok

Cégünk ajánlata:

  • Lakossági és közületi munkák végzése
  • Megbízható fővállalkozó
  • Jó kereseti lehetőség
  • Nagyfokú önállóság
  • dilettánsok, dumagépek kíméljenek!

Generál kivitelezéssel is foglalkozó cégünk keres kollégákat magánházak kertjének építésére, felújítására, szervizelésére, a kert és parképítés minden területén. Célkitűzésünk egy olyan csapat összeszervezése mely hatékonyan, olajozottan működik, és ahol jó és érdemes dolgozni. A teljesíthető elvárásokhoz kifejezetten dolgozni tudó és akaró kollégák jelentkezését várjuk. Akár azonnali kezdéssel is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:

Önéletrajzában írja be, amennyiben egyéni vállalkozó, Bt. -je vagy Kft. -je van! Az előbbi vállalkozási formák egyike szükséges alvállalkozói tevékenységéhez, + saját autó, jogosítvány, szakmai gyakorlat, és szerszámok!

Önéletrajz minta letöltése itt!

Ha elkészült önéletrajzával, küldje el nekünk az alábbi e-mailcímre!
vitis2000@gmail.com
A megbeszélés időpontjáról e-mailben, vagy telefonon értesítjük a tisztelt jelentkezőket.